Ruszyli z kijami i padł rekord Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu po raz kolejny był gospodarzem prestiżowej imprezy sportowej Nordic Walking Puchar Polski. Stadion miejski 23 maja 2026 roku gościł ponad 400 zawodników z kijami, a także ich rodziny, znajomych i pozostałych kibiców. Dużo się (...)