Rawia Rawicz - Kania Polcopper Gostyń [LIVE]

Rawia Rawicz - Kania Polcopper Gostyń [LIVE] - Zdjęcie główne

Start: Rawia Rawicz – Kania Polcopper Gostyń relacja live. Jesteśmy na meczu Strona wymaga odświeżania

17.10 Mecz już za 20 minut. Dla tych co nie pamiętają w rundzie jesiennej Kania Polcopper zremisowała na własnym boisku z Rawią Rawicz 1 : 1. Rawia objęła prowadzenie po strzale Stanisława Kołeczko z rzutu karnego. Wyrównał Adrian Muszyński.

Skład podstawowy Kani Polcopper Gostyń: Mariusz Molka, Mateusz Tomczak, Damian Krzyżostaniak, Adrian Muszyński, Adam Danielczyk, Maciej Bujak, Bartosz Wabiński, Przemysław Pawlaczyk, Jakub Chwaliszewski, Krzysztof Strugała, Robert Przewoźny

Skład Rawi Rawicz: Karol Danek, Karol Dutkowski, Piotr Wawrzyniak, Michał Rejek, Dorian Nawrot, Stanisław Kołeczko, Adrian Nawrot, Patryk Musiałowski, Bartosz Materkowski, Mariusz Molka, Tomasz Skrzypczak

10 minuta Początek należy do gospodarzy. Najgroźniejszy strzał oddał Adrian Nawrot w 9 min.

19 minuta Goooool!!!!!! Kania prowadzi 1:0. W 18 minucie sfaulowany w polu karnym Krzysztof Strugała. Jedenastkę pewnie wykorzystał Maciej Bujak

22 minuta Wyrównanie... Bramkę strzelił Dorian Nawrot

33 minuta Wynik bez zmian. Dwa strzały na bramkę chwilę wcześniej oddał Krzysztof Strugała. Bramkarz gospodarzy niepewnie, ale skutecznie interweniował.

40 minuta GOOOL! 2:1 dla Kani. Rzut wolny z 20 metrów - strzelał Robert Przewoźny w samo okienko.

Koniec I połowy. Kania prowadzi 2:1 Początek meczu był trudny dla gości, ale udało się przetrzymać ofensywę Rawi i to Kania z podniesioną głową schodzi z murawy.

46 minuta Lepszego początku II połowy Kania nie mogła sobie wymarzyć. W 46 minucie Krzysztof Strugała zdobywa trzecią bramkę dla Kani.

64 minuta. Wynik bez zmian. Kania prowadzi. Rawia nie może otrząsnąć się po stracie trzeciej bramki.

66 minuta. Dwie zmiany. Za Marcina Bujaka wszedł Mateusz Mucha. W drużynie gospodarzy na boisku pojawił się Hubert Gill, zastąpił Mariusza Molkę.

68 minuta Groźna sytacja gospodarzy. Strzał oddał Dorian Nawrot w prosto ręce Mariusza Molki

71 minuta Z boiska schodzi Krzysztof Strugała. Kibice żegnają go zasłużonymi brawami. Pomocnik Kani zdobył bramkę i zrobił karnego. Za niego wszedł Dominik Baziór. Zmiana u gospodarzy: Tomasz Leciejewski wchodzi za Michała Rejka.

84 minuta Zmiana za Roberta Przewoźnego wchodzi Łukasz Hajduk

85 minuta Ogromne zamieszanie w polu karnym Kani. Rawia oddaje killka strzałow. Doszło do przepychanki między zawodnikami.

86 minuta Mariusz Molka dostaje czerwoną kartkę.

88 minuta Zmiana w Kani: za Jakuba Chwaliszewskiego wchodzi Damian Wujczak. Grają w dziesiątkę.

90 minuta Sędzia dolicza 5 minut.

95 minuta. Koniec meczu. Kania awansowała do IV ligi.

Komentarze w najnowszym numerze Życia Gostynia już poniedziałek!

Archiwalne:

W 29. kolejce spotkań leszczyńskiej klasy okręgowej może rozstrzygnąć się kwestia awansu do czwartej ligi południowej. W Rawiczu zmierzą się Rawia Rawicz i Kania Polcopper Gostyń. Przed tym pojedynkiem gostyński zespół ma dwa punkty przewagi nad Rawią i może już w sobotę świętować awans do czwartej ligi. Warunkiem tego jest zwycięstwo w Rawiczu. O wygraną będzie niezwykle trudno, bo gospodarze tylko w jednym meczu na własnym boisku stracili punkty. Z KS Ludwinowo zremisowali 0 : 0. Korzystny dla Kani Polcopper będzie też remis, bo utrzymana zostanie przewaga i w ostatniej kolejce zespół Krzysztofa Michalskiego musi pokonać Fenix-Team Borowo. W przypadku wygranej Rawi Kania Polcopper będzie trzymać kciuki w ostatniej kolejce za Krobianką Krobia, która musi urwać punkty Rawi Rawicz. Spotkanie w Rawiczu wzbudza bardzo duże zainteresowanie i trener Kani Polcopper Krzysztof Michalski liczy na doping gostyńskich kibiców w Rawiczu.

Dla tych którzy nie będą mogli zasiąść na trybunach stadionu Rawi przygotowaliśmy relację live. Start sobota godz. 17.30