Kania zamyka tabelę

Kania zamyka tabelę - Zdjęcie główne

Trzeciej wiosennej porażki doznała Kania Polcopper Gostyń. Przed własną publicznością zespół Krzysztofa Michalskiego uległ PKS Racot 0 : 1.

Drużyna Dawida Dominiczaka objęła prowadzenie w 10. minucie. Bartosz Pudlicki wykorzystał błąd przy wyprowadzaniu piłki przez Kanię. Goście w pierwszej połowie mieli jeszcze trzy okazje do podwyższenia wyniku. Mimo ambitnej postawy w drugiej połowie Kani nie udało się doprowadzić do remisu. Po sobotniej porażce Kania Polcopper spadła na ostatnie miejsce w tabeli czwartej ligi południowej.

Kania Polcopper Gostyń - PKS Racot 0 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - Bartosz Pudlicki (10')

Kania Polcopper: Banaszak - Tomczak, Krzyżostaniak, Muszyński, Danielczyk, Wabiński (82' Gendera), Fechner, Mucha (59' Bujak), Przewoźny, Chwaliszewski, Wachowski