Kania bez punktów z Białym Orłem

Kania bez punktów z Białym Orłem - Zdjęcie główne

Kania Polcopper nie mogła tego przegrać, ale tak właśnie się stało. W meczu drużyn walczących o utrzymanie w czwartej lidze Biały Orzeł Koźmin Wlkp. pokonał Kanię Polcopper Gostyń 3 : 2.

Kania rozpoczęła znakomicie. Po fantastycznym uderzeniu Radosława Wachowskiego goście objęli prowadzenie, ale nie utrzymali go do końca pierwszej połowy. Po dwóch stałych fragmentach gry Biały Orzeł Koźmin Wlkp. prowadził do przerwy 2 : 1. W 64. minucie Kamil Stefaniak dołożył kolejnego gola dla gospodarzy. Kania zdołała odpowiedzieć tylko skutecznym strzałem Sebastiana Fechnera w 79. minucie.

Z zespołów walczących o utrzymanie w czwartej lidze punktów, w dwóch meczach wiosennych, nie zdobyły tylko Kania Polcopper Gostyń i Grom Wolsztyn.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - Kania Polcopper Gostyń 3 : 2 (2 : 1)

0 : 1 - Radosław Wachowski (12')

1 : 1 - Mateusz Kubiak (25')

2 : 1 - Mateusz Kubiak (43')

3 : 1 - Kamil Stefaniak (64')

3 : 2 - Sebastian Fechner (79')

Kania Polcopper: Banaszak - Tomczak, Krzyżostaniak (83' Smektała), Muszyński, Fechner, Chwaliszewski, Mucha (70' Ł. Hajduk), Wabiński (85' Gendera), Baziór, Przewoźny, Wachowski