Reklama

Gmina Krobia dostała ponad 14 mln zł dofinansowania w ramach programu Polski Ład. Jakie inwestycje będą realizowane za rządowe pieniądze?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na przebudowę i rozbudowę trzech ulic w Krobi oraz modernizację ośmiu dróg w sołectwach otrzymał dofinansowanie krobski samorząd w ramach drugiego naboru Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Ponadto za pieniądze z programu na terenie gminy będzie realizowane przedsięwzięcie Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich.

Reklama

Spośród złożonych przez gminę Krobia wniosków dwa zostały zakwalifikowane do dofinansowania. Jeżeli gmina zapewni w budżecie pieniądze na wkład własny oraz oferty złożone w przetargach na poszczególne inwestycje nie będą horrendalnie wysokie, co przy obecnej sytuacji na rynku budowlanym nie jest wcale takie nierealne, to być może w kolejnych latach:

Poza tym w ramach tego samego naboru Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji w Strzelcach Wielkich otrzymał z Polskiego Ładu 4.999.000 zł na modernizację stacji uzdatniania wody w Bukownicy.

ZOBACZ również, na co dostały fundusze pozostałe samorządy:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy