Zwycięskie derby Zjednoczonych (galeria)

Zwycięskie derby Zjednoczonych (galeria) - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki pokonali w derbach gminnych Krobiankę Krobia 1 : 0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Remigiusz Jerszyński w 63. minucie.   Spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Krobi, którzy już w na początku pojedynkua mogli objąć prowadzenie. Później wydarzenia na boisku przyjęły niekorzystny obrót dla przyjezdnych. W 15. minucie czerwoną kartkę ujrzał Michał Naskręt, a w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji musiał też opuścić Krystian Jędryczka. Losy spotkania rozstrzygnęły się po przerwie. Wprowadzony na boisko w drugiej połowie Remigiusz Jerszyński pokonał Tomasza Piotrowskiego w 63. minucie. Goście mieli okazje do wyrównania, ale najlepszej z nich nie wykorzystał w 77. minucie Paweł Wasielewski. Pomocnik Krobianki nie zdołał pokonać Michała Kubeczki z rzutu karnego. (Mar)

Zjednoczeni Pudliszki - Krobianka Krobia 1 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Remigiusz Jerszyński (63’)

Zjednoczeni: Kubeczka - Krystkowiak, Borowczyk, Łodyga, Gronowski, Dudka (82’ Dopierała), P. Sarbinowski, Skrzypczak (62’ Ludian, 78’ Józefiak), Wojciechowski (46’ Jerszyński), Bzdęga, Wyskok

Krobianka: Piotrowski - Mikołajczak, Chudy, M. Naskręt, Knapp, D. Naskręt, R. Sarbinowski, Wasielewski, Urbański, Sz. Tomczak, Jędryczka (34’ Adamiak)