Zjednoczeni prowadzili 2 : 0 i...

Zjednoczeni prowadzili 2 : 0 i... - Zdjęcie główne

Bez punktów z Kaszczoru wrócili piłkarze Zjednoczonych Pudliszki. Szansa na wzbogacenie dorobku punktowego zespołu z Pudliszek jednak była. Sokół Kaszczor - Zjednoczeni Pudliszki 7 : 4.   Po kwadransie gry w Kaszczorze goście prowadzili po strzałach Jędrzeja Wyskoka i Remigiusza Jerszyńskiego 2 : 0. Mimo szans na podwyższenie wyniku Zjednoczeni nie utrzymali korzystnego wyniku nawet do przerwy. W drugiej połowie kibice oglądali ciąg dalszy ostrego strzelania i Sokół pokonał Zjednoczonych 7 : 4. - Nie wiem jak tego nie wygraliśmy - stwierdził po meczu kierownik Zjednoczonych Pudliszki Maciej Woźniakowski. (Mar)

Sokół Kaszczor – Zjednoczeni Pudliszki 7 : 4 (3 : 2)

0 : 1 – Jędrzej Wyskok (10’)

0 : 2 – Remigiusz Jerszyński (15’)

1 : 2 – (40’)

2 : 2 – (43’)

3 : 2 – (45’)

4 : 2 – (58’)

4 : 3 – Remigiusz Jerszyński (61’)