Zadecydował rzut karny (galeria)

Zadecydował rzut karny (galeria) - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń pokonała na własnym boisku LKS Gołuchów 1 : 0. Gola w 37. minucie z rzutu karnego zdobył Przemysław Pawlaczyk. Jest to drugie zwycięstwo gostyńskiego zespołu w tym sezonie.

W sobotnim meczu zespół Krzysztofa Michalskiego nie mógł sobie pozwolić na stratę punktów, bo LKS jest bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w czwartej lidze południowej. O zwycięstwie gospodarzy zadecydował rzut karny wywalczony przez Dominika Bazióra. W drugiej połowie gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, ale sytuacji nie wykorzystali Marcin Tomczak i Przemysław Pawlaczyk. W sobotę po raz ostatni w barwach Kani Polcopper wystąpił Mateusz Tomczak. (Mar)

Kania Polcopper Gostyń – LKS Gołuchów 1 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – Przemysław Pawlaczyk – z rzutu karnego (37')
Kania Polcopper: Chudziak – Mar. Tomczak, Muszyński, Krzyżostaniak, Mat. Tomczak, Ł. Hajduk, Pawlaczyk, Baziór (90' T. Hajduk), Bujak (72' Aksamit), Chwaliszewski (60' Strugała), Przewoźny (87' Smektała)