Z juniorami poszło gładko

Z juniorami poszło gładko - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia odniosła najwyższe zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Zespół Andrzeja Loksia pokonał w Lesznie juniorów młodszych Polonii 1912 Leszno 9 : 1.

W niedzielnym pojedynku strzelali tylko goście. Na początku drugiej połowy samobójcze trafienie zaliczył Rafał Sarbinowski. - Wynik mówi sam za siebie. Staraliśmy się rozgrywać akcje od tyłu i dobrze nam to wychodziło. W pierwszej połowie mieliśmy problem z wykorzystaniem sytuacji, które sobie wypracowaliśmy. Przedyskutowaliśmy to w przerwie i efekt był bardzo dobry, bo strzeliliśmy siedem goli - powiedział trener Krobianki Krobia Andrzej Lokś. Krobianka w okresie przygotowawczym mierzyła się już z Polonią, ale drużyną seniorów i przegrała wtedy 3 : 5.

Polonia Leszno jun. mł. - Krobianka Krobia 1 : 9 (0 : 2)

Bramki dla Krobianki zdobyli: Andrian Nawrot (4), Eryk Moryson (2), Jędrzej Urbański (2), Jędrzej Knapp

Krobianka: Sobecki - M. Naskręt, Chudy, P. Sarbinowski, Knapp, D. Naskręt, R. Sarbinowski, E. Moryson, Górkowski, Nawrot, Urbański i Kluczyk