Wygrana Zjednoczonych, porażka Wisły

Wygrana Zjednoczonych, porażka Wisły - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki nie składają broni i walczą o utrzymanie w klasie okręgowej. W ostatniej kolejce pokonali Olimpię Lubosz Stary 8 : 0. Punktów nie zdobyła za to Wisła Borek.   Wisła zagrała w Śmiglu i po raz kolejny na tym boisku nie zdobyła punktów. Wisła przegrała 0 : 2, a zdaniem trenera Wisły Tomasza Gawrońskiego kluczowa okazała się 51. minuta, w której sędzie podyktował rzut karny. - Przy stałych fragmentach gry zawsze dochodzi w polu karnym spięć między zawodnikami. Gdyby takie sytuacje zawsze gwizdać, to w meczu powinno być chyba z sześć rzutów karnych - stwierdził Tomasz Gawroński.

Problemów ze zdobyciem punktów nie mieli za to Zjednoczeni Pudliszki, którzy na własnym boisku rozgromili Olimpię Lubosz Stary 8 : 0. Gospodarze mieli ułatwione zadanie, bo goście przyjechali w ośmiu. Grając w osłabieniu przyjezdni wytrzymali tylko jedną połowę spotkania. Na drugą "połowę" już nie wyszli. - Żałuję, że nie dograliśmy tego meczu do końca. Mamy kiepski bilans bramkowy i liczyliśmy, że w drugiej połowie go znacznie poprawimy, bo gole mogą się liczyć w ostatecznym rozrachunku - stwierdził po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki.(Mar)

Pogoń Śmigiel - Wisła Borek Wlkp. 2:0 (0:0)

1 : 0 - z rzutu karnego (51’)

2 : 0 - (55’)

Wisła: Osiewicz - Juskowiak, M. Andrzejczak, Gawroński, Janowski, D. Robak (80’ D. Andrzejczak), Pelczyk, Filipiak (11’ Kubiak, 85’ Hoffmann), Marciniszyn, Kasprzak, Konieczny

Zjednoczeni Pudliszki - Olimpia Stary Lubosz 8 : 0

1 : 0 - Remigiusz Jerszyński (20’)

2 : 0 - Jędrzej Wyskok (22’)

3 : 0 - Remigiusz Jerszyński (25’)