Wygrana Kani Polcopper w pucharze

Wygrana Kani Polcopper w pucharze - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń awansowała do trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. W Krobia czwartoligowcy pokonali Krobiankę 2 : 1.   Dla gości nie był to łatwy pojedynek. Gospodarze postawili twarde warunki gry i w 55. minucie objęli prowadzenie. Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Damiana Wujczaka pokonał Krystian Jędryczka. "Postawiona pod ścianą" Kania dobrze finiszowała. Najpierw w 80. minucie błąd Łukasza Wabińskiego wykorzystał Łukasz Hajduk, a gola dającego awans cztery minuty później zdobył Marcin Tomczak. (Mar)

Krobianka Krobia - Kania Polcopper Gostyń 1 : 2 (0 : 0)

1 : 0 - Krystian Jędryczka (55')

1 : 1 - Łukasz Hajduk (80')

1 : 2 - Marcin Tomczak (84')

Krobianka: Ł. Wabiński - Mikołajczak, M. Naskręt, Chudy, Knapp, D. Naskręt, R. Sarbinowski, E. Moryson (70' P. Sarbinowski), Sz. Tomczak, Urbański (82' Sobecki), Jędryczka

Kania Polcopper: Wujczak - Wytykowski (46' Aksamit), Krzyżostaniak, Muszyński, Mat. Tomczak, Mar. Tomczak, Bujak, Mucha (87' B. Wabiński), Przewoźny (90' T. Hajduk), Żywicki, Baziór (57' Ł. Hajduk)