Wisła gromi po przerwie

Wisła gromi po przerwie - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski rozgromiła przed własną publicznością Zjednoczonych Pudliszki 6 : 0. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego rozstrzygnięcia. Gospodarze do przerwy wypracowali sobie kilka sytuacji, ale zbyt często decydowali się na strzały zamiast odgrywać piłkę do lepiej usawionych partnerów. Dopiero po przerwie piłkarze Wisły naleźli sposób na pokonanie Michała Kubeczki. Worek z bramkami otworzył Rafał Kaźmierczak w 47. minucie. - Bardzo dobrze, że po przerwie szybko zdobyliśmy bramkę. Mogliśmy ich zdobyć w tym meczu więcej niż sześć - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

Wisła Borek Wielkopolski - Zjednoczeni Pudliszki 6 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Rafał Kaźmierczak (47')

2 : 0 - Dawid Robak (55')

3 : 0 - Norbert Konieczny (68')

4 : 0 - Norbert Konieczny (74')

5 : 0 - Michał Bryll (80')

6 : 0 - Norbert Konieczny (89')

Wisła: Osiewicz - Kasprzak, M. Andrzejczak, Sz. Andrzejczak, Janowski (73' Juskowiak), Marciniszyn, Przybył, Pelczyk (78' Kubiak), Robak (64' Wojdyło), Kaźmierczak (72' Bryl), Konieczny

Zjednoczeni: Kubeczka - Krystkowiak, Borowczyk, Gronowski, Łodyga, P. Sarbinowski (64' Stachowiak), Dudka (71' Łaski), Skrzypczak, Wyskok, Bzdęga, Jerszyński (72' Kaczmarek)