Wisła bliżej podium

Wisła bliżej podium - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski wygrała w derbach z Piastem Poniec/Ludwinowo 2 : 0. Gospodarze skutecznie zagrali po przerwie i dzięki temu wygrali z drużyną Grzegorza Posikaty.

Mecz mógł się potoczyć inaczej, bo w pierwszej połowie przyjezdni mieli dwie sytuacje bramkowe, ale ich nie wykorzystali. - Zaczęliśmy ten mecz z dużym impetem. Mieliśmy dwie sytuacje, które trzeba było strzelić, ale tego nie zrobiliśmy - powiedział trener gości Grzegorz Posikata. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na przyjezdnych i Wisła w drugiej połowie zapewniła sobie trzy punkty, które przybliżają drużynę Tomasza Gawrońskiego do trzeciego miejsca w klasie okręgowej.

Wisła Borek Wlkp. - Piast Poniec/Ludwinowo 2:0 (0:0)
1 : 0 - Mateusz Andrzejczak (57')
2 : 0 - Adrian Derwich (87')

Wisła: Osiewicz - Dopierała (46' Sz. Andrzejczak), M. Andrzejczak, Janowski, P. Gościniak, Derwich, J. Andrzejczak (69' N. Konieczny), Budzyń (46' Tomaszewski), K. Konieczny, Tomczak, Kasprzak

Piast: Gałka - Berger, Klimasz, Woliński, Dorociak (89' Szpurek), Olejniczak, Szumny, Urbański, Nowak (84' Słupianek), Biernacki (59' Wyskok), Maciejewski