Walkower był blisko

Walkower był blisko - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki ulegli na własnym boisku KS Ludwinowo 2 : 7. Trzech minut gospodarzom zabrakło, by w tym meczu sędzia główny odgwizdał walkower na ich korzyść.   Goście na mecz ze Zjednoczonymi Pudliszki udali się bez kart zawodników i w ostatnim momencie zostały one dowiezione na stadion. Zaistniała sytuacja zdeprymowała przyjezdnym, bo już w 5. minucie przegrywali 0 : 1 po strzale Remigiusza Jerszyńskiego. Mimo udanego początku Zjednoczeni schodzili z boiska z opuszczonymi głowami, bo przegrali aż 2 : 7. Po tej porażce spadek do niższej klasy rozgrywkowej jest już blisko. (Mar)

Zjednoczeni Pudliszki – KS Ludwinowo 2 : 7 (1 : 4)

1 : 0 – Remigiusz Jerszyński (5')

1 : 1 – Sławomir Kajoch (30')

1 : 2 – Robert Stachowiak (35')

1 : 3 – Tomasz Szumny (40')

1 : 4 – Miłosz Urbański (44')

1 : 5 – Bogusław Piotrowiak (64')

2 : 5 – Witold Wolsztyniak (70')