Udany rewanż trampkarzy

Udany rewanż trampkarzy - Zdjęcie główne

Trampkarze Kani Gostyń dokonali w 9. kolejce ligi wojewódzkiej rzeczy wydawało się niemożliwej. W sobotę zmierzyli się z AP Reissa. W pierwszej rundzie Kania przegrała w Gostyniu z tym zespołem 0 : 8. Akademia Piłkarska Reissa przed sobotnim spotkaniem miała na swoim koncie komplet punktów i nie straciła jeszcze bramki w rozgrywkach. Zespół Damiana Kabały nie zraził się tym i po golach Mateusza Łusiewicza (dwóch) i Igora Stańczaka wygrał.

Pozostałym zespołom Kani Gostyń w lidze wojewódzkiej już tak dobrze się nie wiodło. Bez punktów z Kępna wrócili juniorzy A2 Kani Gostyń. Marcinki pokonały drużynę Grzegorza Wosiaka 2 : 1. Przed własną publicznością punktów nie zdobyli juniorzy młodsi gostyńskiego klubu. Kania uległa Canarinhos Skórzewo 0 : 1. Z kompletem punktów wrócili natomiast juniorzy A1 Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W Środzie Wielkopolskiej Polonia uległa drużynie z Krobi 1 : 2. – Prowadziliśmy po pierwszej połowie. Mieliśmy przewagę, ale w drugiej połowie role się odwróciły. Gospodarze zdobyli bramkę kontaktową i w końcówce spotkania mogli doprowadzić do remisu – powiedział trener juniorów Pinsel-Peter Krobianki Dariusz Wiśniewicz.