Tego nikt się nie spodziewał

Tego nikt się nie spodziewał - Zdjęcie główne

Piłkarze Krobianki Krobia sprawili niemiłą niespodziankę swoim kibicom. W niedzielę przegrali na własnym boisku z Orlą Jutrosin 0 : 5. Od pierwszych minut mecz w Krobi nie układał się po myśli miejscowych. Po pięciu minutach goście prowadzili 2 : 0, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4 : 0 dla Orli. W drugiej odsłonie goście dołożyli jeszcze jedną bramkę. - W najczarniejszych snach nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Popełniliśmy dzisiaj kilka błędów, które przeciwnik wykorzystywał z zimną krwią - stwierdził po meczu trener Krobianki Krobia.

(Mar) Krobianka Krobia – Orla Jutrosin 0 : 5 (0 : 4)

0 : 1 – (2)

0 : 2 – (5')

0 : 3 – (30')

0 : 4 – (42')

0 : 5 - (50')

Krobianka: Łuczak – Knapp, Mikołajczak, M. Naskręt, Tomczak, R. Sarbinowski, D. Naskręt, P. Sarbinowski (55' Jędryczka), Urbański, Sobecki, E. Moryson (78' P. Moryson)