Stal była twarda (galeria)

Stal była twarda (galeria) - Zdjęcie główne

Bez punktów z Pleszewa wrócili juniorzy UKS Kania Gostyń. Drużyna Rafała Pospiecha przegrała 2 : 3, a decydującą bramkę straciła w 78. minucie.

Sytuacja w tym pojedynku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pierwsi gola zdobyli gospodarze, ale na początku drugiej odsłony to juniorzy z Gostynia prowadzili 2 : 1. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych, którzy dwie minuty przed końcem spotkania zdobyli zwycięską bramkę. Przy stanie 2 : 2 sędzia główny nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Kani. (Mar)

Stal Pleszew – Kania Gostyń 3 : 2 (1 : 1)
1:0 – Michał Siuda (10’)
1:1 – Szymon Olejniczak (29’)
1:2 – Jakub Kruger (44’)
2:2 – Tobiasz Górny (51’ z wolnego)
3:2 – Wojciech Ostapowicz (78’ z wolnego)
Stal Pleszew – UKS Kania Gostyń 3:2 (1:1)
Kania: Szuba - Słomiński, Pytlewski, Maćkowski, Ptaszyński, Karolczak, M. Olejniczak, Sz. Olejniczak, J. Kruger (78' Danielczak), K. Kruger (60' Szymankiewicz), Kaźmierczak (68' N. Olejniczak