Sportowe zmagania ku pamięci

Sportowe zmagania ku pamięci  - Zdjęcie główne

Do rywalizacji w VI Memoriale Andrzeja Twardowskiego stanęło 37 kręglarzy. Turniej składał się z kilku etapów. W pierwszej fazie eliminacyjnej wszyscy uczestnicy oddali po 60 rzutów. Na placu boju pozostało 24 najlepszych. Następnie finaliści rozegrali kolejnych 15 rzutów i po dodaniu wyniku eliminacyjnego wyłoniona została najlepsza „dwunastka” kręglarzy. W tym gronie ponownie oddanych zostało po 15 rzutów. Tym samym wyeliminowana została kolejna szóstka graczy. Finał okazał się wewnętrzną rozgrywką gostynian. Po wspaniałym finiszu najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Jakub Osiewicz. Kolejne miejsca zajęli Michał Galusiński oraz Piotr Mendyka.