Rzut za trzy punkty (galeria)

Rzut za trzy punkty (galeria) - Zdjęcie główne

Dąbroczanka Pępowo pokonała na wyjeździe Obrę Kościan 2 : 1. Decydująca bramkę goście zdobyli w 89. minucie. Po firmowym zagraniu Marcina Roszaka, dalekim rzucie z autu, piłkę w siatce Obry umieścił Jakub Borowczyk.

Dla Dąbroczanki nie był to łatwy mecz, bo stroną przeważającą byli gospodarze. Jednak pierwsza bramkę zdobyła Dąbroczanka. Po dośrodkowaniu Macieja Szpurki gola zdobył Marcin Kaczmarek. Gospodarze wyrównali w 51. minucie. W drugiej połowie przyjezdni ograniczali się do kontr i dwie, przy lepszym rozegraniu, mogły zakończyć się bramką. Więcej sytuacji miała jednak Obra, ale nie przełożyło się to na wynik. Dąbroczanka wygrała 2 : 1 po golu Jakuba Borowczyka i awansowała na trzecie miejsce w tabeli czwartej ligi południowej. (Mar)

Obra Kościan – Dąbroczanka Pępowo 1 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Marcin Kaczmarek (12')
1 : 1 – Tomasz Marcinkowski (51')
1 : 2 – Jakub Borowczyk (89')
Dąbroczanka Pępowo: Dembski – Snela, Kędziora, Mar. Roszak, A. Piosik (36' Norkiewicz), Rejek, Szpurka, Kaczmarek, Borowczyk (90' Broda), Fabich (87' Łagódka), Przybyszewski