Remis Krobianki

Remis Krobianki - Zdjęcie główne

Jeden punkt przed własną publicznością zdobyła Krobianka Krobia w meczu z Pogonią Śmigiel. Bohaterem gospodarzy był Rafał Sarbinowski, zdobywca dwóch goli. Z remisu 2 : 2 bardziej zadowoleni mogą być gospodarze, bo jeszcze kilka minut przed zakończeniem pojedynku przegrywali 1 : 2. Miejscowi wywalczyli w 88 minucie rzut wolny, który bezpośrednim strzałem na gola zamienił Rafał Sarbinowski. - Praca Rafała na treningach przyniosła efekt - stwierdził po meczu trener Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. (Mar)

Krobianka Krobia - Pogoń Śmigiel 2 : 2 (1 : 2)

0 : 1 - (38')

1 : 1 - Rafał Sarbinowski - z rzutu karnego (42')

1 : 2 - (44')

2 : 2 - Rafał Sarbinowski (88')

Krobianka: Nowak - Knapp, Mikołajczak, Chudy, Adamiak, R. Sarbinowski, D. Naskręt, Urbański, Tomczak, Wasielewski, Jędryczka (60' Polowczyk)