Remis juniorów Kani (galeria)

Remis juniorów Kani (galeria) - Zdjęcie główne

Od remisu rozpoczęli udział w I lidze wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa I zawodnicy UKS Kania Gostyń. W pojedynku z Marcinkami Kępno padł wynik 2 : 2. Drużyna Rafała Pospiecha dobrze rozpoczęła ten mecz. W 16. minucie prowadzenie gospodarzom dał Jakub Szymankiewicz. Trzy minuty później Kania zdobyła drugiego gola, a jego autorem był Mikołaj Olejniczak. Korzystnego wyniku gospodarze nie dowieźli do końca pierwszej połowy. Marcinki wyrównały na 2 : 2 i takim rezultatem zakończył się ten pojedynek. Wkrótce galeria z tego meczu. (Mar)

UKS Kania Gostyń - Marcinki Kępno 2 : 2 (2 : 2)

1 : 0 - Jakub Szymankiewicz (16')

2 : 0 - Mikołaj Olejniczak (19')

2 : 1 - (24')

2 : 2 - (35')

UKS Kania: Szuba - Słomiński, J. Kruger (60' N. Olejniczak), Pytlewski (41' Biderman), Karolczak, Ptaszyński, Sz. Olejniczak, Kaźmierczak (41' K. Kruger), Szymankiewicz, Maćkowski, M. Olejniczak