Przewaga Kani bez zmian

Przewaga Kani bez zmian - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń zdobyła trzy punkty w meczu z Sokołem Kaszczor. Gospdarze wygrali 2 : 0 po golach Adama Danielczyka i Przemysława Pawlaczyka. Zwycięstwo zanotowała też Rawia Rawicz.   Kania gole w dzisiejszym pojedynku zdobyła w drugiej połowie. W 55. minucie bramkę dającą prowadzenie zdobył Adam Danielczyk, a wynik w 90' minucie ustalił Przemysław Pawlaczyk. Przed Kanią Polcopper najważniejsze spotkanie sezonu z Rawią Rawicz. Do tego pojedynku zespół Krzysztofa Michalskiego przystąpi z dwupunktową przewagą, bo wicelider klasy okręgowej pokonał Orlę Jutrosin 2 : 1. (Mar)

Kania Polcopper Gostyń - Sokół Kaszczor 2 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Adam Danielczyk (55')

2 : 0 - Przemysław Pawlaczyk (90')

Kania Polcopper: Wujczak - Mat. Tomczak, Bujak (88' Ł. Hajduk), Muszyński, Danielczyk, Wabiński (75' T. Hajduk), Strugała, Pawlaczyk, Chwaliszewski (72' Mucha), Baziór, Przewoźny