Postawili się Lechowi (galeria)

Postawili się Lechowi (galeria) - Zdjęcie główne

Juniorzy UKS Kania Gostyń byli bliscy sprawienia niespodzianki w meczu z liderem Ligi Wielkopolski Junior Młodszy B1, Lechem Poznań. Goście wygrali 1 : 0, ale w końcówce meczu mogli stracić prowadzenie.   Losy spotkania rozstrzygnęły się w po przerwie. Goście lepiej rozpoczęli drugie 40 minut i po kwadransie gry objęli prowadzenie. Adrian Szuba pokonany został z rzutu karnego. Prowadzona przez Rafała Pospiecha miała szansę na wyrównanie w 75. minucie. W polu karnym sfaulowany został Mikołaj Olejniczak i sędzia główny podyktował rzut karny. Niestety strzał Rafała Karolczaka obronił bramkarz Lecha. Po tej porażce Kania spadła na szóste miejsce w tabeli. (Mar)

Kania Gostyń - Lech II Poznań 0 : 1 (0 : 0)

0 : 1 - z rzutu karnego (55')

Kania: Szuba - Ptaszyński, Maćkowski, Pytlewski, Słomiński, Karolczak, M. Olejniczak, Sz. Olejniczak, J. Kruger, Kaźmierczak (66' Jankowski), K. Kruger (76' Danielczak)