Pochwała za skuteczność

Pochwała za skuteczność - Zdjęcie główne

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowała gostyńska Kania. W 18. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej pokonała na własnym boisku Orlę Jutrosin 5 : 1. - Chłopacy zasłużyli dzisiaj na pochwałę za skuteczność, bo praktycznie te sytuacje które mieliśmy, wykorzystaliśmy - powiedział po meczu trener Kani Jędrzej Kędziora.

To nie był łatwy pojedynek dla lidera okręgówki, bo w 15. minucie prowadzenie objęli goście po bramce Damiana Ratajczaka. Gospodarze szybko wyrównali za sprawą Norberta Olejniczaka. W 32. minucie Kania wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie gole strzelali tylko gospodarze i wygrali 5 : 1. - Wynik nie oddaje tego co działo się na boisku, bo goście zagrali dobre spotkanie - stwierdził Kędziora.

Kania Gostyń - Orla Jutrosin 5 : 1 (2 : 1)

0 : 1 - Damian Ratajczak (15')

1 : 1 - Norbert Olejniczak (19')

2 : 1 - Radosław Wachowski (27')

3 : 1 - Radosław Wachowski (52')

4 : 1 - Jakub Chwaliszewski (90+1)

5 : 1 - Damian Krzyżostaniak (90+3)

Kania: Banaszak - T. Hajduk (67' Baziór), Krzyżostaniak, Fechner, Maćkowski, Pawlaczyk, Mucha, N. Olejniczak (32' Chwaliszewski), Wachowski (62' Aksamit), Łapawa, Tomczak (79' Gendera)