Pierwsze zwycięstwo Kani Polcopper (galeria)

Pierwsze zwycięstwo Kani Polcopper (galeria) - Zdjęcie główne

Do dziesiątej kolejki spotkań czwartej ligi południowej musieli czekać kibice gostyńskiej Kani na zwycięstwo swojego zespołu. W sobotnie popołudnie drużyna Krzysztofa Michalskiego pokonała na własnym boisku Orzeł Mroczeń 2 : 1. Będąca bez ligowej wygranej Kania bardzo źle rozpoczęła dzisiejszy pojedynek. W 4. minucie goście objęli prowadzenie. Do remisu w 16. minucie doprowadził Przemysław Pawlaczyk. Kania Polcopper przez całe spotkanie posiadała dużą przewagę, ale zawodnicy gospodarzy byli bardzo nieskuteczni. Dopiero w 77. minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Robert Przewoźny. Z powodu kontuzji Mariusza Molki i Damiana Wujczaka Kania zakontraktowała dwóch nowych bramkarzy: Mateusz Chudziak (Polonia Leszno) oraz Mariusz Ratajski (GKS Krzemieniewo). (Mar)

Kania Polcopper Gostyń - Orzeł Mroczeń 2 : 1 (1 : 1)

0 : 1 - Bartosz Moś (4')

1 : 1 - Przemysław Pawlaczyk (16')

2 : 1 - Robert Przewoźny (77')

Kania Polcopper: Chudziak - Mar. Tomczak, Krzyżostaniak, Muszyński, Mat. Tomczak, Pawlaczyk, Przewoźny, Mucha (80' Ł. Hajduk), Chwaliszewski (90' Danielczyk), Żywicki (75' Smekatała), Baziór (55' Aksamit)