Olimpia skutczniejsza od Kani Polcopper

Olimpia skutczniejsza od Kani Polcopper - Zdjęcie główne

Nie udało się Kani Polcopper Gostyń odnieść drugiej wygranej w tym sezonie. Na boisku w Kole Kania Polcopper Gostyń przegrała 1 : 2. Gola dla drużyny Krzysztofa Michalskiego zdobył Jakub Chwaliszewski.   Do przerwy Olimpia prowadziła 2 : 0 po golach Damiana Kotkowskiego i Jakuba Antosika. Po przerwie zespół Krzysztofa Michalskiego próbował odrobić straty, ale udało się tylko zdobyć gola kontaktowego. W 56. minucie do bramki gospodarzy trafił Jakub Chwaliszewski. W 78. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Maciej Bujak.(Mar)

Olimpia Koło - Kania Polcopper Gostyń 2 : 1 (2 : 0)

1 : 0 - Damian Kotkowski (33')

2 : 0 - Jakub Antosik (45')

2 : 1 - Jakub Chwaliszewski (56')

Kania Polcopper: Chudziak - Mar. Tomczak (85' Baziór), Muszyński, Krzyżostaniak, Mat. Tomczak (46' Danielczyk), Pawlaczyk, Bujak, Smektała (69' Mucha), Aksamit, Chwaliszewski, Przewoźny