Nie straszny im wicelider

Nie straszny im wicelider - Zdjęcie główne

Zjednoczeni znów zwycięzcy. Tym razem w pokonanym polu pozostawili nie byle kogo, bo wicelidera rozgrywek, Orkan Chorzemin. Jedno pozostaje niezmienne. O ostatecznym triumfie znowu zadecydowały gole Remigiusza Jerszyńskiego.

W 14 minucie snajper wyborowy Zjednoczonych dobił strzał Wojciecha Dudki, z ostrego kąta pakując futbolówkę do siatki. Orkan do wyrównania doprowadził tuż przed przerwą. Bramka do szatni nie wpłynęła jednak na miejscowych deprymująco. Już trzy minuty po wznowieniu gospodarze znów byli na prowadzeniu. W tej sytuacji fatalny błąd popełnili środkowi obrońcy zespołu z Chorzemina, w efekcie czego Jerszyński znalazł się na czystej pozycji i po chwili było 2:1. W końcówce Orkan ruszył z impetem na miejscowych, ale gospodarzom udało się odeprzeć atak.

Zjednoczeni Pudliszki – Orkan Chorzemin 2:1 (1:1)

1:0 Jerszyński (14’)

1:1 Wawrzyński (44’)

2:1 Jerszyński (48’)

Zjednoczeni Pudliszki: Łączniak – Kaźmierczak, Bzdęga, Gembiak (57’ Biderman), Dudka, Jurdeczka, Paszek (75’ Kolak), Józefiak (77’ Łodyga), Żelichowski, Wolański, Jerszyński (77’ Polowczyk)