Nerwowo w końcówce. Wisła kończyła w dziewiątkę

Nerwowo w końcówce. Wisła kończyła w dziewiątkę - Zdjęcie główne

Orkan Chorzemin pokonał na własnym boisku Wisłę Borek Wielkopolski 4 : 1. Do 76. minuty prowadzili goście po bramce Norberta Koniecznego.

Problemy Wisły zaczęły się w 73. minucie. Drugą żółtą kartkę zobaczył Szymon Andrzejczak. Gospodarze wyrównali po trzech minutach gry w przewadze. W 86. minucie sędzia podyktował, zdaniem trenera Tomasza Gawrońskiego, mocno kontrowersyjny rzut karny, a z tą decyzją nie mógł pogodzić się Mateusz Andrzejczak, który zszedł z boiska przed końcem regulaminowego czasu gry, bo został ukarany czerwoną kartką. Patryk Dominiak wykorzystał "jedenastkę". Wisła straciła w tym spotkaniu jeszcze dwie bramki.

Orkan Chorzemin - Wisła Borek Wlkp. 4 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - Norbert Konieczny (14')
1 : 1 - Krystian Buśko (76')
2 : 1 - Patryk Dominiak - z rzutu karnego (86')
3 : 1 - Patryk Dominiak (90+1)
4 : 1 - Krystian Buśko (90+4)
Wisła: Osiewicz (60' Szkudlarek) - Baran, M. Andrzejczak, Sz. Andrzejczak, Janowski, Derwich (69' Robak), Budzyń, K. Konieczny, Molka, Kasprzak, N. Konieczny (73' Gawroński)