Mecz o "sześć punktów" dla Wisły

Mecz o "sześć punktów" dla Wisły - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski odniosła pierwsze zwycięstwo wiosną. W niedzielne popołudnie pokonała na własnym boisku Spartę Miejska Górka 2 : 1.

Gospodarze już w 5 minucie spotkania objęli prowadzenie, a w 57. minucie podwyższył wynik Nobert Konieczny. Sparta w 84. minucie zdobyła bramkę kontaktową. - Niepotrzebnie w końcówce doprowadziliśmy do nerwówki, bo przeciwnik zdobył gola kontaktowego. W tym momencie powinniśmy już prowadzić 4 : 0. Z przebiegu meczu zasłużyliśmy na wygraną. To był bardzo ważny mecz, z gatunku tych o sześć punktów - powiedział trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

Wisla Borek Wlkp. - Orla Jutrosin2 : 1 (1 : 0)
1 : 0 - Michał Kasprzak - z rzutu karnego (5')
2 : 0 - Norbert Konieczny (57')
2 : 1 - Przemysław Kaczmarek (84')
Wisła: Osiewicz - Baran, Gawroński, Janowski, Pelczyk, Miedziński (59'), Budzyń, Kaźmierczak (69' Łączniak), Kasprzak (83' Molka), Tomczak, N. Konieczny (67' Robak)