Mecz bez historii

Mecz bez historii  - Zdjęcie główne

Korona bez większych problemów i emocji poradziła sobie z Gromem Czeluścin – zwyciężyła 8:0. Piaskowianie mogli wygrać wyżej, ale nie zdołali wykorzystać kolejnych wyśmienitych okazji. W tabeli obie drużyny dzieli przepaść. Nie dziwi zatem obraz, który wyłonił się od pierwszych minut pojedynku. Gra toczyła się głównie na połowie przyjezdnych. Już po dziesięciu minutach mogło być 3:0, ale dogodne sytuacje seryjnie marnował Damian Zieliński. W 13. min gospodarze trafili rywala po raz pierwszy. Później mecz wyglądał podobnie. Jednak na kolejne trafienie trzeba było czekać do 50. min, kiedy to Jakuba Poślednika pokonał Mikołaj Leśnik. W drugiej odsłonie Grom został zmieciony z powierzchni ziemi przez Koronę. Łupem podzielili się Mikołaj Bonawenturczyk, Dawid Wojciechowski, Dariusz Naskrent oraz Andrzej Bonawenturczyk.

Korona Piaski – Grom Czeluścin 8:0 (1:0)

1:0 R. Bonawenturczyk (13’) 2:0 Leśnik (50’) 3:0 Wojciechowski (54’) 4:0 M. Bonawenturczyk (61’) 5:0 D. Naskrent (64’) 6:0 M. Bonawenturczyk (68’) 7:0 A. Bonawenturczyk (71’) 8:0 M. Bonawenturczyk (83’)