Lider był poza zasięgiem

Lider był poza zasięgiem - Zdjęcie główne

Trzeciej z rzędu porażki doznali piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza uległa w sobotę 5 : 0 liderowi czwartej ligi.

Do 36. minuty spotkania w Trzciance utrzymywał się wynik bezbramkowy. – Do momentu straty bramki nasza gra wyglądała obiecująco. Gospodarze zdobyli do przerwy dwie bramki. Szkoda bo chłopacy wykonali dużo pracy, a jednak nie udało się uniknąć goli – powiedział trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia. W drugiej części spotkania piłkarze Lubuszanina dołożyli jeszcze trzy gole i zasłużenie wygrali 5 : 0. – Staraliśmy się walczyć i dopiero trzecia bramka podcięła nam skrzydła. Zmierzyliśmy się dzisiaj z bardzo dobrym zespołem. Lubuszanin ma w swoim składzie zawodników, którzy grali w wyższych ligach. Moim zdaniem jest to najlepszy zespół, z jakim do tej pory graliśmy – powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.

Lubuszanin Trzcianka – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 5 : 0 (2 : 0)
1 : 0 - (36’)
2 : 0 - (40’)
3 : 0 - (72’)
4 : 0 - (83’)
5 : 0 - (87’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – M. Naskręt, Gill, Pospiech, Sarbinowski, Kędziora, Szpurka, M. Urbański (65’ Kurzawa), Woźniak, P. Kaczmarek, J. Urbański