Krok w dobrym kierunku

Krok w dobrym kierunku  - Zdjęcie główne

W sobotnim spotkaniu 7. kolejki leszczyńskiej A-klasy Wielkopolanka wygrała 3:1 na wyjeździe z Sarnowianką Sarnowa. Dwie bramki zdobył dla przyjezdnych Dariusz Kaczmarek, a jedno trafienie dołożył Szymon Hildebrandt. Dla piłkarzy z Szelejewa było to dopiero drugie zwycięstwo w lidze. Goście potrafili przetrwać napór Sarnowianki i w odpowiednim momencie potrafili uderzyć. Do przerwy stało się tak dwukrotnie. Bohaterem tej części gry był bezsprzecznie grający trener przyjezdnych, który wyprowadził dwa skuteczne ciosy. – Sarnowianka opanowała środek pola, prowadząc długimi momentami grę, a my szukaliśmy swoich szans w kontratakach – relacjonował przebieg pierwszej połowy szkoleniowiec gości. Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. W szeregach Wielkopolanki musiało zrobić się nerwowo, kiedy to miejscowi w 50. min zdobyli kontaktowego gola. Ten stan trwał jednak dość krótko, bowiem już pięć minut później Szymon Hildebrandt zdobył bramkę, która jak się okazało ustaliła wynik pojedynku.