Krobianka "rzutem na taśmę"

Krobianka "rzutem na taśmę" - Zdjęcie główne

W doliczonym czasie gry Krobianka Krobia zapewniła sobie trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Juna-Trans Stare Oborzyska. Krobianka wygrała 3 : 2.   Po zwycięstwie z Juna Trans Oborzyska Krobianka utrzymała miało jedynego zespołu, który w tym sezonie w leszczyńskiej okręgówce jeszcze nie przegrał na wyjeździe. Wygrana z przedostatnim zespołem nie przyszło łatwo, bo gospodarze prowadzili już od pierwszej minuty. Po bramkach braci Naskrętów goście wyszli na prowadzenie, ale w 68. minucie miejscowi zdołali doprowadzić do remisu z rzutu karnego. Krobianka grała jednak do końca i w doliczonym czasie gry zapewniła sobie trzy punkty po golu Jędrzeja Urbańskiego. (Mar)

Juna-Trans Stare Oborzyska - Krobianka Krobia 2 : 3 (1 : 1)

1 : 0 - (1')

1 : 1 - Dariusz Naskręt (35')

1 : 2 - Michał Naskręt (53')

2 : 2 - z rzutu karnego (68')

2 : 3 - Jędrzej Urbański (90')

Krobianka: Wabiński - Chudy, M. Naskręt, Mikołajczak, Knapp, E. Moryson (60' P. Sarbinowski), P. Moryson (55' Tomczak), R. Sarbinowski, D. Naskręt, Sobecki, Urbański