Korona nadal liderem. Przełamanie juniorów Kani

Korona nadal liderem. Przełamanie juniorów Kani - Zdjęcie główne

Juniorzy młodsi Korony Piaski utrzymali pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej juniorów młodszych. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Michalskiego w 3. kolejce straciła pierwsze punkty wiosną.

W Jutrosinie lider przegrywał do przerwy z Orlą 1 : 0. W drugiej połowie do remisu doprowadził Mateusz Wendzonka. Na drugie miejsce w tabeli awansowali juniorzy młodsi Krobianki Krobia, którzy pokonali na wyjeździe dotychczasowego wicelidera, Brenewię Wijewo 1 : 4. Pierwsze punkty w sezonie zdobyła Kania Gostyń. Zespół Grzegorza Wosiaka przełamał się na własnym boisku w pojedynku z Pogonią Śmigiel. Gospodarze wygrali 8 : 0.

III kolejka grupy mistrzowskiej juniorów młodszych

Orla Jutrosin – Korona Piaski    1-1
Bramka dla Korony: M. Wendzonka

Kania Gostyń – Pogoń Śmigiel    8-0
Bramki dla Kani: W. Kłakulak (2), F. Szkudlarek (2), J. Bzdenga, M. Marcinkowski, F. Wojciechowski, S. Rychlik

Brenewia Wijewo – Krobianka Krobia    1-4
Bramki dla Krobianki: Pielech (2), Żelichowski, Knapp