Koniec marzeń o barażach

Koniec marzeń o barażach - Zdjęcie główne

UKS Kaniasiatka Gostyń pokonała SPS Słupca 3 : 1, ale to nie wystarczyło, by marzenia o drugiej lidze siatkówki w Gostyniu nadal trwały. W dwumeczu lepsi okazali się zawodnicy ze Słupcy i przystąpią do baraży o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W sobotę przed seniorami UKS Kaniasiatka Gostyń było trudne zadanie. Musieli pokonać w rewanżu półfinału trzeciej ligi SPS 3 : 0 i odrobić stratę jedenastu małych punktów. Goście już w drugim secie pozbawili wszelkich złudzeń siatkarzy Kaniasiatki. Wygrali drugą partię 25 : 23 i mogli cieszyć z awansu do baraży o drugą ligę. - Myślę, że kluczowy był pierwszy mecz w Słupcy. Nie zdobyliśmy tam żadnego seta i postawiliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Przed nami jeszcze dwumecz z Liskowiakiem o trzecie miejsce i wtedy przyjedzie czas na podsumowanie tego sezonu - stwierdził prezes UKS Kaniasiatka Tomasz Poznański.

UKS Kaniasiatka - SPS Słupca 3 : 1 (25 : 23, 23 : 25, 25 : 23, 25 : 17)
UKS Kaniasiatka: K. Michalczyk, Hajnsz, Kucharski, Poświatowski, P. Michalczyk, Olejniczak, Adamkiewicz, Prauziński, Hechmann, Rozwora, Klimański, Wojciechowski, Płaczkiewicz, Janicki