Kolejny dreszczowiec Kani Polcopper (galeria)

Kolejny dreszczowiec Kani Polcopper (galeria) - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń pokonała na własnym boisku Orlę Jutrosin 2 : 1. Wygraną gospodarze zapewnili sobie po przerwie. Po pierwszej połowie Orla prowadziła 1 : 0. Nieporozumienie Damiana Wujczaka i Mateusza Tomczaka wykorzystał Łukasz Kaczmarek. Po zmianie stron Kania Polcopper wzięła się do odrabiania strat. Bramkę na 1 : 1 w 69. minucie zdobył Mateusz Mucha, a dziesięć minut przed zakończeniem meczu zwycięskiego gola zdobył Krzysztof Pakosz. (Mar)

Kania Polcopper Gostyń - Orla Jutrosin 2 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - Łukasz Kaczmarek (17')

1 : 1 - Mateusz Mucha (69')

2 : 1 - Krzysztof Pakosz (80')

Kania Polcopper: Wujczak - Mat. Tomczak, Krzyżostaniak, Muszyński, Danielczyk, Pawlaczyk, Wabiński (46' Baziór), Bujak (83' Ł. Hajduk), Chwaliszewski (90' Nojman), Pakosz, Przewoźny (63' Mucha)