Kluczowe minuty po przerwie

Kluczowe minuty po przerwie - Zdjęcie główne

Dąbroczanka Pępowo nie sprostała liderowi czwartej ligi południowej. Na własnym boisku uległa LKS-owi Ślesin 1 : 2. Goście bramki zdobyli w pierwszych minutach po przerwie. Po tej porażce drużyna prowadzona przez Michała Roszaka spadła na piąte miejsce w tabeli.

Po bezbramkowej pierwszej połowie goście zadali dwa decydujące ciosy tuż po przerwie. Po golach Łukasza Kujawy Krzysztofa Siedleckiego prowadzili 2 : 0. Gospodarze zdołali zdobyć tylko bramkę kontaktową w 81. minucie. Piłkę do bramki przyjezdnych skierował Jakub Borowczyk. Ofensywny piłkarz Dąbroczanki zaliczył jeszcze w tym meczu "poprzeczkę". (Mar)

Dąbroczanka Pępowo – LKS Ślesin 1 : 2 (0 : 0)
0 : 1 – Łukasz Kujawa (47')
0 : 2 – Krzysztof Siedlecki (49')
1 : 2 – Jakub Borowczyk (81')
Dąbroczanka: Dembski – Naskręt, Kędziora, Mar. Roszak, Kaczmarek, Szpurka, Rejek, Borowczyk, Fabich, Norkiewicz, Przybyszewski