Kania "popłynęła" w Ślesinie

Kania "popłynęła" w Ślesinie - Zdjęcie główne

Nie udał się wyjazd Kani Polcopper Gostyń do Ślesina. Drużyna Krzysztofa Michalskiego przegrała z liderem czwartej ligi południowej 1 : 6. Honorowego gola dla Kani zdobył Jakub Chwaliszewski.

Goście gorzej nie mogli zacząć tego pojedynku, bo już w pierwszej minucie stracili gola. W pierwszej połowie lider czwartej ligi, który na własnym obiekcie nie stracił jeszcze punktów, trafił do bramki Mariusza Ratajskiego jeszcze dwa razy. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i LKS Ślesin zasłużenie wygrał 6 : 1. Zagraliśmy najsłabsze spotkanie w tym sezonie. Spodziewałem się po naszej grze dużo więcej. O tym pojedynku trzeba już zapomnieć i przygotować się do niezwykle ważnej potyczki z LKS Gołuchów - stwierdził trener Kani Polcopper Gostyń, Krzysztof Michalski.(Mar)

LKS Ślesin - Kania Polcopper Gostyń 6 : 1 (3 : 0)
1-0 - Krystian Robak (1')
2-0 - Paweł Błaszczak (33')
3-0 - Łukasz Pietrzak (41')
4-0 - Paweł Błaszczak (55')
5-0 - Łukasz Łajdecki – z rzutu karnego (71')
6-0 - Łukasz Kujawa (78')
6-1 - Jakub Chwaliszewski (90')
Kania Polcopper Gostyń: Ratajski – Mat. Tomczak, Muszyński, Krzyżostaniak, Murawski (46' T. Hajduk), Ł. Hajduk, Pawlaczyk, Bujak (67' Mucha), Mar.Tomczak (83' Danielczyk), Chwaliszewski, Przewoźny (74' Baziór)