Kania Polcopper wytrzymała godzinę (galeria)

Kania Polcopper wytrzymała godzinę (galeria) - Zdjęcie główne

Bez punktu wróciła Kania Polcopper Gostyń z Leszna. W meczu z wiceliderem czwartej ligi południowej, Polonią 1912 Leszno drużyna Krzysztofa Michalskiego przegrała 0 : 2. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku i dopiero w 60. minucie udokumentowali przewagę zdobyczą bramkową. Damiana Wujczaka pokonał Kamil Pawlicki. Kania Polcopper miała doskonałą okazję do wyrównania w 78. minucie, ale nie wykorzystał jej Jakub Chwaliszewski. Dwie minuty później Polonia przypieczętowała zwycięstwo zdobywając drugiego gola. Wkrótce galeria z tego meczu. (Mar)

Polonia 1912 Leszno - Kania Polcopper Gostyń 2 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Kamil Pawlicki (60')

2 : 0 - Michał Płocharczyk (78')

Kania Polcopper: Wujczak - Mat. Tomczak (85' T. Hajduk), Muszyński, Krzyżostaniak, Danielczyk, Ł. Hajduk, Wabiński (76' Mucha), Strugała (71' Aksamit), Bujak, Fechner, Przewoźny (67' Chwaliszewski)