Kania Polcopper przegrała na inaugurację (galeria)

Kania Polcopper przegrała na inaugurację (galeria) - Zdjęcie główne

Beniaminek czwartej ligi, Kania Polcopper Gostyń nie zdobył punktów na inaugurację czwartej ligi. Przed własną publicznością Kania przegrała 1 : 2 z Górnikiem Konin. Do przerwy gospodarze przegrywali 0 : 1. W 21. minucie błąd Damiana Krzyżostaniaka wykorzystał Nicolas Machava. Górnik prowadzenie podwyższył w 52. minucie po strzale Przemysława Skibiszewskiego. Nadzieje na korzystny wynik dla gospodarzy odżyły w 63. min. Gola kontaktowego zdobył Mateusz Tomczak. Mimo ambitnej postawy Kania Polcopper nie zdołała doprowadzić do remisu. (Mar)

Kania Polcopper Gostyń - Górnik Konin 1 : 2 (0 : 1)

0 : 1 - Nicolas Machava (21')

0 : 2 - Przemysław Skibiszewski (52')

1 : 2 - Mateusz Tomczak (63')

Kania Polcopper Gostyń: Wujczak - Wytykowski (70' Baziór), Krzyżostaniak, Muszyński, Mat. Tomczak, Ł. Hajduk (55' Aksamit), Pawlaczyk, Bujak (84' Żywicki), Chwaliszewski, Przewoźny, Strugała