Kania odjeżdża konkurencji

Kania odjeżdża konkurencji - Zdjęcie główne

Do 12 punktów wzrosła przewaga gostyńskiej Kani nad Orkanem Chorzemin w leszczyńskiej klasie okręgowej. W sobotę zespół Jędrzeja Kędziory wygrał na wyjeździe z Sokołem Kaszczor 5 : 0, ale do przerwy nie było łatwo.

Po pierwszej połowie spotkania Kania prowadziła 1 : 0. Na dobre drużyna Jędrzeja Kędziory rozpędziła się w drugiej odsłonie, w której bramki zdobyli: Mateusz Mucha, Radosław Wachowski, Hubert Łapawa i debiutant w składzie Kani, Krystian Kruger.

Dzisiejsze zwycięstwo oglądała spora grupa kibiców z Gostynia. - Cieszę się, że możemy liczyć na doping naszych kibiców. Chcę im za to w imieniu zarządu, swoim i zawodników podziękować - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Jędrzej Kędziora.

Sokół Kaszczor - Kania Gostyń 0 : 5 (0 : 1)
0 : 1 - Norbert Olejniczak (12')
0 : 2 - Mateusz Mucha (49')
0 : 3 - Radosław Wachowski (72')
0 : 4 - Hubert Łapawa (82')
0 : 5 - Krystian Kruger (85')
Kania: Banaszak - T. Hajduk, Fechner (65' Gendera), Krzyżostaniak, Wytykowski (85' Maćkowski), Mucha, Pawlaczyk, Łapawa (82' Kruger), N. Olejniczak (68' Baziór), Wachowski, Tomczak