Kania grała tylko 11 minut

Kania grała tylko 11 minut - Zdjęcie główne

Niecodzienny mecz mają za sobą piłkarze Kani Polcopper Gostyń. Gostyński zespół pokonał Olimpię Lubosz Stary 3 : 0, a spotkanie trwało tylko 11 minut.   Pojedynek w Luboszu Starym gospodarze rozpoczęli w ośmiu. Kania Polcopper bardzo szybko wykorzystała grę w przewadze i w 9. minucie prowadziła już 3 : 0. W 11. minucie "mecz został zakończony z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy". W tym momencie na boisku było już tylko siedmiu piłkarzy Olimpii.

W dramatycznych okolicznościach Rawia pokonała przed własną publicznością Pogoń Śmigiel 3 : 2 i Kania Polcopper ma nadal dwa punkty przewagi nad rywalem w walce o czwartą ligę. (Mar)

Olimpia Lubosz Stary - Kania Polcopper Gostyń 0 : 3

0 : 1 - Mateusz Mucha (5')

0 : 2 - Krzysztof Strugała (7')

0 : 3 - Krzysztof Strugała (9')

Kania Polcopper: Wujczak - T. Hajduk, Krzyżostaniak, Muszyński, Danielczyk, Strugała, Ł. Hajduk, Wabiński, Mucha, Baziór, Bujak