Kania gra dalej w pucharze

Kania gra dalej w pucharze - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń przebrnęła przez trzecią rundę Pucharu Polski. W Pakosławiu gostyński zespół wygrał z Awdańcem 2 : 1.   Pierwszy kwadrans zapowiadał niespodziankę, bo gospodarze prowadzili od 12. minuty 1 : 0. Goście szybko wyrównali. W 22. minucie gola zdobył Marcin Tomczak. Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej połowie. W 82. minucie gola na wagę awansu strzałem z dystansu zdobył Robert Przewoźny. W 66. minucie rzutu karnego dla Kani Polcopper nie wykorzystał Jakub Żywicki. W pierwszej połowie boisko musiał opuścić Bartosz Wabiński. Pomocnikowi czwartoligowej drużyny odnowiła się kontuzja, która wyeliminowała go z udziału w kilku spotkaniach w tym sezonie. (Mar)

Awdaniec Pakosław - Kania Polcopper Gostyń 1 : 2 (1 : 1)

1 : 0 - (12')

1 : 1 - Marcin Tomczak (22')

1 : 2 - Robert Przewoźny (82')

Kania Polcopper Gostyń: Wujczak - T. Hajduk (46' Przewoźny), Mat. Tomczak, Fechner, Danielczyk, Ł. Hajduk (46' Mucha), Bujak, Wabiński (22' Pawlaczyk), Baziór, Żywicki, Smektała (63' Łapawa)