Kania była w opałach

Kania była w opałach - Zdjęcie główne

Zwycięstem Kani Gostyń zakończyły się rozgrywane w Pudliszkach derby. Mistrz leszczyńskiej klasy okręgowej wygrał ze Zjednoczonymi 4 : 1, ale przeżywał trudne chwile w sobotnim spotkaniu.

Długo utrzymywał się remis 1 : 1, a od 77. minuty Kania grała w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę ujrzał Tomasz Hajduk. Końcówka w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Jędrzeja Kędziorę była bardzo skuteczna i mistrz leszczyńskiej klasy okręgowej wygrał 4 : 1.

W 73. minucie rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Sebastian Fechner. Jego strzał obronił Adam Łączniak.

Zjednoczeni Pudliszki - Kania Gostyń 1 : 4 (1 : 1)

0 : 1 - Radosław Wachowski (5')

1 : 1 - Remigiusz Jerszyński (15')

1 : 2 - Sebastian Fechner (83')

1 : 3 - Mateusz Mucha (90')

1 : 4 - Przemysław Pawlaczyk (90+3)

Zjednoczeni: Łączniak - Kołak, Żelichowski, Kawa, Biderman (68' Polowczyk), Kurasiak, Jurdeczka, Wolański, Dudka, Bzdęga, Jerszyński (86' Kaźmierczak)

Kania: Wujczak - T. Hajduk, Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa, Gendera (74' M. Olejniczak), Pawlaczyk, Baziór, Mucha, Aksamit, Wachowski (79' M. Olejniczak)