Juniorzy też ładnie strzelają

Juniorzy też ładnie strzelają - Zdjęcie główne

W pierwszym sparingu juniorzy młodsi Kani Gostyń wykazali się niezłą skutecznością. W meczu z Centrą Ostrów Wielkopolski wygrali 5 : 3.

Dużą liczbą goli w sparingach mogą ostatnio pochwalić się seniorzy gostyńskiej Kani i ich młodsi koledzy nie chcieli być gorsi w pierwszym meczu kontrolnym przed wiosennymi zmaganiami piłkarskimi. W sobotnim spotkaniu z Centrą Ostrów Wielkopolski wygrali 5 : 3. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny Rafała Pospiecha był Krystian Kruger zdobywca dwóch goli. - W pierwszej połowie mimo przewagi w posiadaniu piłki, zespół nie zrealizował zakładanych celów. Po przerwie wyglądało to już trochę lepiej, co przełożyło się na lepszą grę i gole - stwierdził po meczu trener Rafał Pospiech.

W Kani zagrał nowy zawodnik Igor Orłowski z Wisły Borek Wielkopolski (bramkarz).

Centra Ostrów Wielkopolski - Kania Gostyń 3 : 5
Bramki dla Kani zdobyli: Krystian Kruger (2), Błażej Danielczak, Jakub Kruger, Mateusz Bzdenga
Kania: Kubiak - J. Kruger, Słomiński, Fiebig, Ptaszyński, J. Bzdenga, Danielczak, Frąckowiak, K. Kruger Baranowski, Lada oraz Orłowski, Królik, M. Bzdenga