Juniorzy na piątkę z Ostrovią

Juniorzy na piątkę z Ostrovią - Zdjęcie główne

Wysokim zwycięstwem z Ostrovią Ostrów Wielkopolski jesień zakończyli juniorzy młodsi gostyńskiej Kani. Podopieczni Rafała Pospiecha wygrali 5 : 0 i zajmują w tabeli Ligi Wielkopolskiej szóste miejsce.

Goście od 29. minuty spotkania w Gostyniu grali w dziesiątkę i to znacznie ułatwiło odniesienie zwycięstwa drużynie Kani. Do przerwy gospodarze prowadzili 1 : 0 po strzale Mikołaja Olejniczaka. W drugiej połowie po dwie bramki zdobyli Jakub Kruger i Szymon Olejniczak. - Po pechowej porażce w Pleszewie, dziś nie mieliśmy wyjścia. Mecz z Ostrovią musieliśmy wygrać i tak się stało. Spotkanie od pierwszej minuty pod naszą kontrolą - stwierdził po meczu trener juniorów Kani Rafał Pospiech.