Jedenasty mecz bez zwycięstwa

Jedenasty mecz bez zwycięstwa - Zdjęcie główne

Kibice z Borku Wielkopolskiego wystawieni są na wielką próbę cierpliwości. W sobotę Wisła przegrała 3 : 1 z Tęczą-Osa Osieczna i było to jedenaste z rzędu spotkanie bez zwycięstwa drużyny Tomasza Gawrońskiego.

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 2 : 0. W 64. minucie gola kontaktowego zdobył Tobiasz Pelczyk. Doskonałej szansy na wyrównanie nie wykorzystał Tomasz Gawroński i w 88. minucie zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Patryk Siniecki.

Po 11 meczu bez zwycięstwa Wisła Borek Wielkopolski zbliżyła się do strefy spadkowej, bo swoje spotkanie wygrała Sparta Miejska Górka i wyprzedziła w tabeli drużynę Tomasza Gawrońskiego. - To kolejny mecz bez wygranej. Coraz bardziej nerwowo spoglądamy w dół tabeli, bo różnica punktowa do strefy spadkowej jest niewielka - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski.

Tęcza-Osa Osieczna – Wisła Borek Wlkp. 3 : 1
1:0 - Jacek Szczerbal (36')
2:0 - Robert Morawiak (45')
2:1 - Tobiasz Pelczyk (64')
3:1 - Patryk Siniecki (88')
Wisła: Kędzia - Baran, Kędziora, Janowski, Pelczyk, Derwich (77' Urbaniak), Gendera, Grzemski (56' Gawroński), Konieczny, Kasprzak, Robak