Hat-trick Wachowskiego

Hat-trick Wachowskiego - Zdjęcie główne

Podobnie jak w meczu z Koroną Piaski gostyńska Kania zdobyła sześć goli w sparingu z GKS Krzemieniewo. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Radosław Wachowski, który na boisku pojawił się w drugiej połowie i zaliczył klasyczny hat-trick.

Trener Jędrzej Kędziora bardziej zadowolony może być z pierwszej połowy. Gospodarze prowadzili 2 : 0 i mieli jeszcze kilka sytuacji do zdobycia gola. W drugiej połowie piłkarze Kani pozwolili przeprowadzić przyjezdnym kilka akcji i w 66. minucie był remis 2 : 2. Końcówka należała jednak do lidera leszczyńskiej klasy okręgowej, a konkretnie Radosława Wachowskiego. Napastnik Kani zdobył w nieco ponad dwadzieścia minut trzy bramki. Gola dołożył też Mikołaj Olejniczak.

Kania Gostyń - GKS Krzemieniewo 6 : 2 (2 : 0)

1 : 0 - Damian Krzyżostaniak (28')

2 : 0 - Przemysław Pawlaczyk - z rzutu karnego (39')

2 : 1 - (48') 2 : 2 - (66')

3 : 2 - Radosław Wachowski (69')

4 : 2 - Mikołaj Olejniczak (76')

5 : 2 - Radosław Wachowski (82')

6 : 2 - Radosław Wachowski (90')

Kania: Wujczak - Maćkowski, Muszyński, Krzyżostaniak, Wytykowski, Gendera, Pawlaczyk, Mucha, Chwaliszewski, Aksamit, Tomczak oraz T. Hajduk, Łapawa, M. Olejniczak, Wachowski, Banaszak