Górnik lepszy od Kani po raz drugi

Górnik lepszy od Kani po raz drugi - Zdjęcie główne

W meczu rewanżowym czwartej ligi południowej Górnik Konin pokonał na własnym boisku Kanię Polcopper Gostyń 2 : 1. Po tej porażce zespół z Gostynia spadł na 15 miejsce w tabeli.

Po wygranych z LKS Gołuchów i Gromem Wolsztyn kibice liczyli na dobre wieści z Konina. Takie jednak do Gostynia nie dotarły. Gospodarze w 32. minucie prowadzili już 2 : 0. Przed przerwą Kania zdobyła bramkę kontaktową, ale do remisu nie doprowadziła. - Szkoda, bo nie zasłużyliśmy dzisiaj na przegraną - stwierdził po meczu trener Kani Polcopper Gostyń. (Mar)

Górnik Konin - Kania Polcopper Gostyń 2 : 1 (2 : 1)

1-0 - Przemysław Skibiszewski (13')

2-0 - Mateusz Zaborski (32')

2-1 - Jakub Chwaliszewski (39')

Kania Polcopper Gostyń: Ratajski – Mar.Tomczak, Krzyżostaniak, Muszyński, Danielczyk (83' Mucha), Pawlaczyk (64' Baziór), Ł. Hajduk, Bujak (60' Aksamit), Chwaliszewski, Przewoźny, Strugała