Fabich dał zwycięstwo

Fabich dał zwycięstwo - Zdjęcie główne

Dąbroczanka Pępowo pokonała na wyjeździe LKS Gołuchów 1 : 0. Gola na wagę trzech punktów zdobył tuż przed przerwą Łukasz Fabich.

Mimo kilku sytuacji Dąbroczanki w pierwszej połowie do bramki przeciwnika udało się trafić tylko raz. W 45. minucie dośrodkowanie Dominika Sneli wykorzystał Łukasz Fabich. W drugiej połowie groźniejsi w swoich poczynaniach byli gospodarze, ale nie zdołali doprowadzić do wyrównania, bo dobrze w bramce spisywał się Tomasz Dembski. Dąbroczanka wygrała po raz dziewiąty w tym sezonie. Mecz z LKS-em był też dziewiątym, w którym drużyna Michała Roszaka nie straciła gola. (Mar)

LKS Gołuchów - Dąbroczanka Pępowo 0 : 1 (0 : 1)

0 : 1 - Łukasz Fabich (45')

Dąbroczanka: Dembski – Snela, Kędziora, Mar. Roszak, Naskręt, Szpurka, Norkiewicz (67’ Rejek), Fabich (82’ Łagódka), Przybyszewski (90’ Broda), Kaczmarek, Borowczyk